טיפים ומידע

טיפים ומידע


טיפול בפרחים

רבים וטובים נמנעים מלהציב פרחים באגרטל בקיץ מתוך אמונה, המבוססת לעיתים על ניסיון מוקדם, שמשך החיים של פרחים שנקטפו בקיץ הוא קצר. בטיפול נאות גם בקיץ ניתן לשמור על איכות הפרח הקטוף באגרטל לשבוע ימים ויותר. הוראות הטיפול נכונות הן לגבי פרחים שנקטפו בגינה הפרטית ולפרחים קנויים. הטיפול מבוסס על כך שפרחים קנויים נרכשו במקום מהימן.

טיפול בסחלבים

טעות נפוצה היא שכלי הגידול צריך להיות גדול ,הסחלב אוהב את הכלי הקטן ביותר המסוגל להכיל את הצמח, כלי החרס הם אווריריים ושומרים על טמפרטורה נמוכה של השורשים.Epiphyte (צמחים הגדלים על גבי מצע כלשהו לרוב על ענפיו של צמח אחר בניתוק מוחלט מהקרקע, המצע עליו גדל Epiphyte מספק לו תמיכה פיסית בלבד,

חנויות פרחים באשקלון

כבר בכניסה לאשקלון, בקניון חוצות, אפשר להריח את שפע הוורדים הטריים. אשקלון, שצמודה למושב ברכיה בו גדלנו ובו אנחנו מגדלים את הוורדים עד היום, היא הבית שלנו. לכן אסף פתח שם את חנות הפרחים הראשונה שלנו יחד עם הוריו ב-1993.

חנות פרחים בחולון

לאחר 6 שנים בהן ביצענו משלוחי פרחים למרכז מחנות הפרחים שלנו באשקלון, הקשבנו לכם ופתחנו את חנות הפרחים שלנו בחולון ב-1999. הצעד הזה היה משמעותי אצלנו במשפחה. זו חנות הפרחים הראשונה שהקימו האחים קובי ואסף ביחד, מה שסימל את התקופה החדשה של "פרחי רון": העברת העסק לדור השני של משפחת סיגרון.

איזה זר פרחים כדאי לקנות?

לא קל לבחור זר פרחים, כשהכל כל כך יפה ומריח טוב, ולפעמים קשה לדעת מה יחשבו האנשים שהגעתם בשבילם לחנות. האמת היא שאין חוקים, כי עם פרחים פשוט אי אפשר לטעות.

טיפול בצמחים

ראשית, יש לבחור צמח שמאוד מוצא חן בעיניכם וכמובן שמתאים לתוך הבית, לבקש לראות דוגמה של צמח גדול ולראות שהוא אכן מתאים לכם מבחינת הגודל, ההיקף ושיש לו מקום בבית והוא כמובן נראה טוב.

פרחים ליום האהבה

מה כיף יותר מלפתוח את הדלת ולגלות מאחוריה זר פרחים רענן וססגוני, מבושם וקסום שמראה שמישהו חשב עליכם באמת? פרחים היו מאז ומעולם המתנה האולטימטיבית לכל מאורע. הם משדרים אהבה והערכה ומעניקים למקבל תחושת שייכות וקרבה. משום שכך, פרחים נחשבים למתנה האידיאלית ליום האהבה.

5 הסיבות הכי טובות לקניית פרחים בעיר חולון

חולון מוצפת בחנויות פרחים. קטנות, גדולות, יוקרתיות או עממיות, כולן מציעות פרחים מרהיבים במגוון סגנונות ובמגוון רמות מחיר. מחפשים פרחים יפים? תוכלו להזמין בחולון זרי פרחים סטנדרטיים או זרי פרחים מיוחדים בשילובים מעניינים כמו בלונים, ועוד שלל שילובים ססגוניים ומרתקים.

חגיגת פרחים בבת ים

חנויות פרחים בבת ים הן פנינות חמד המנקדות את העיר היפה בכתמים צבעוניים ומרהיבים. תוכלו למצוא חנויות פרחים רבות בעיר בת ים המפיצות בחלל ריח משכר ומזמינות כל עובר ושב להציץ, להתבשם מהמראות ומהריחות, וכמובן, לרכוש זר פרחים לרגל אירוע או חג, או סתם כך, כדי להכניס את הטבע לבית.

איך בוחרים חנות פרחים בת ים

איפה כדאי לקנות פרחים חולון

המדריך המלא לבחירת חנות פרחים בחולון

כל מה שצריך לדעת על משלוחי פרחים בחולון

משלוח פרחים בחורף

משלוחי פרחים בחולון

משלוחי פרחים בבת ים

משלוחי פרחים בחולון

איך בוחרים זר בחגים

חממת ורדים ושיקום צמחים עם טכנולוגיות מתקדמות וידידותיות לסביבה

15 דונם של ורדים משתרעים במושב ברכיה, הצמוד לאשקלון. כשמרים ובן ציון סיגרון הקימו את "פרחי רון" ב-1970 על 2 דונם של המשק המשפחתי, הם לא ציפו שהעסק שלהם יהפוך למשק הוורדים הגדול בארץ.

פרחים ליום אהבה בחולון

מה כיף יותר מלפתוח את הדלת ולגלות מאחוריה זר פרחים רענן וססגוני, מבושם וקסום שמראה שמישהו חשב עליכם באמת? פרחים היו מאז ומעולם המתנה האולטימטיבית לכל מאורע. הם משדרים אהבה והערכה ומעניקים למקבל תחושת שייכות וקרבה. משום שכך, פרחים נחשבים למתנה האידיאלית ליום האהבה.

פרחים בחולון

כמו הרבה שינויים אחרים שקורים בעולם שלנו בשנים האחרונות, גם כל מה שקשור למשלוחי פרחים בחולון השתנה מאוד. אם ניזכר במה שהיה נהוג לעשות בעבר, אנחנו נראה שלפני שנים היה צורך להגיע באופן פיזי לחנות,